Kryty na iPhone

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Výrobce
Apple 
Apple 
Apple 
Apple 
 
Apple 
Apple 
Umístění
zadní 
zadní 
zadní 
zadní 
zadní 
zadní 
zadní 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 23 hlasy, průměrně 4.4 z 5

Konečně ho máte, držíte ho v rukou a ďábelský smích provází první procházení funkcí vašeho nového iPhonu. A pak najednou jdete po ulici a vidíte, že stejný telefon, jako máte vy, držíte každý druhý. Nebuďte z toho ale zklamaní, protože i tak se můžete odlišovat a být cool. Nemusíte si kupovat další drahý mobil, stačí totiž levný kryt na iPhone, který snadno naleznete na internetu nebo v obchodě s mobily. Ten dodá vašemu mobilnímu telefonu ztracený šmrnc a lesk a to přesně podle vašeho gusta.

Mobilní kryty na iPhone zvládne nasadit každý, takže je úplně jedno jestli je vám dvacet a chcete být originální mezi svými kamarády, nebo čtyřicet a potřebujete svůj mobil jenom odlišit od ostatních iPhonů, které mají členové vaší rodiny. Kryty na iPhone jsou velmi žádané, a proto jich na internetu najdete velké množství – od elegantních, přes vtipné po naprosto šílené.

Záleží jen na vás, na jaký kryt se cítíte.

I váš mobil si zaslouží „brnění“

Když nám dříve spadl telefon na zem, rozbila se podlaha a mobil zůstal v kuse. Dnes stačí menší drcnutí s iPhonem a hned dělá drahoty a přestává fungovat tak, jak má. Dnešní mobily jednoduše potřebují ochranu jako sůl a tu jim dáte buď speciálním pouzdrem nebo také v menší míře krytem na iPhone.

Kryt na iPhone se nasazuje na „záda“ mobilu, čímž jsou chráněná podobně jako páteřákem, a také zasahuje na boční části mobilu. I když svůj mobil stejně nebudete moci použít místo golfové hole nebo jako pálku na tenis, alespoň trochu ho uchráníte před důsledky pádu na podlahu nebo tvrdší přistání na stole. Kryt na iPhone dá na vaše zlatíčko pozor a v případě nutnosti se dokonce obětuje. To znamená, že vám spíše praskne kryt, než mobil. I když je to opravdu hrdinská oběť, v takovém případě budete muset vypravit pohřeb, protože prasklý kryt na iPhone už jednoduše nespravíte. Tedy jedině pokud máte izolepu, protože izolepa spraví všechno.

Buďte sví

Nepřizpůsobujte se konzumní společnosti a dejte najevo, že vy jste jiní. S krytem na iPhone podle vašeho výběru to řeknete stručně a jasně a to i těm, které to vůbec nezajímá. Takový barevný a zajímavý kryt na iPhone totiž nejde v žádném případě přehlédnout. Kryty na iPhony se vyrábějí v mnoha různých podobách a variantách, takže se nebojte, že byste si mezi nimi nevybrali ten svůj rebelský. Na druhou stranu jsou kryty ale také dobrou příležitostí, jak nechat všechny, aby vám vlezli na hrb.

Když si například vyberete jako kryt na svůj iPhone roztomilé kočičky nebo pejsky či motýlky nebo dokonce nějakou růžovou variantu s Hello Kitty, určitě budete zdrojem veškeré pozornosti. Vybírejte z recese, z pohrdání, z náladovosti, podle oblíbenosti, podle pointy, jednoduše podle toho, co k vám sedí, co se vám líbí. Kryty na iPhone jsou vám k dispozici ve všech možných i nemožných variantách, tak se do nich nebojte jít a užijte si pocit, že jste doopravdy sví.

Materiál a model

Když si jdete vybrat kryt na iPhone, určitě byste měli vědět, kolikátku máte. Ne všechny kryty na iPhone totiž napasujete na jeden model, proto si jistě projděte všechny parametry nebo v lepším případě si vezměte mobil do obchodu a kryt si přeměřte. Ohledně materiálu také není příliš co řešit, protože kryty na iPhony se dělají převážně z tvrdého plastu, který něco vydrží. Kromě toho ale narazíte také na silikonové nebo jiné „gumové“ materiály, ve kterých váš iPhone bude doslova jako v bavlnce.

Když vám spadne na zem, spadne do měkkého, přičemž výhodou takových krytů je, že tak snadno neprasknou. A navíc si lze u průhledného plastového krytu doplňovat obrázky a postavičky podle své libosti. Dokonce si můžete nakreslit i své vlastní obrázky a do krytu je vložit, takže budete mít opravdu jistotu, že nikdo další s vámi nebude mít stejný kryt na iPhone.