Kryty na iPhone 5

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 15 hlasy, průměrně 4.9 z 5

Prvotní nadšení z nového telefonu je vždycky úžasná věc. Jistě jste se takhle skvěle cítili i tehdy, když jste si koupili nový iPhone 5. Po pár prvních měsících nadšení a objevování všech možných funkcí vašeho zbrusu nového parťáka jste ale jistě přišli na to, že určitě nejste jediní, kdo si ho koupili. Rozhodně to ale neznamená, že byste ho měli zahodit a jít si pro jiný nebo si připadat jako každý druhý. Dejte svému iPhonu 5 jenom nový kabátec a obměňujte ho podle toho, jak se vám zrovna chce. Už vás váš kytičkový kryt na iPhone 5 omrzel? Nebo jsou teď v módě žlutí Mimoni? A co takhle zvířecí motivy, abyste všem ukázali, jaké se ve vás skrývá zvíře?

S krytem na telefon iPhone 5 můžete být kdokoliv a čímkoliv. Je to snadné, protože tyto kryty jsou lehce dostupné na internetu nebo v obchodech s mobily a přitom nestojí svět. Buďte originální a rozlučte se se všedním vzhledem svého iPhonu 5.

Výhody krytů na iPhone 5

Kromě toho, že už snadno rozeznáte svůj mobil na stole od mobilů kamarádů nebo rodiny, aniž byste museli kontrolovat tapetu nebo jeho obsah, kryt na iPhone 5 vám může nabídnout i určité výhody. Především se jedná o ochranu vašeho mobilu během pádu nebo dalších nepříjemných potyček iPhonu 5 s podlahou.

Jelikož kryty na iPhone 5 jsou vyráběné z tvrdého plastu nebo silikonových materiálů, bude s nimi váš mobil naprosto v bezpečí. Snadno kryt na mobil nacvaknete a hned máte chráněnou zadní stranu a bok svého iPhonu 5. Nejedná se samozřejmě o superschopnost, která by váš telefon ochránila před koupelí nebo pádu ze schodů, ale během každodenního fungování je to dobrá pojistka, že se vám iPhone 5 jen tak nerozbije. Každá mince má ale i svou druhou stranu, takže i kryty na iPhone 5 mají jistou nevýhodu a to ve své „jednorázovosti“. Jakmile vám kryt na iPhone 5 praskne, máte jenom dvě možnosti. Zalepit ho vteřinovým lepidlem a počkat, dokud neupadne znovu, nebo si koupit nový. A proto je určitě lepší si objednat kvalitní kryt, který něco vydrží.

Ukažte, kdo vlastně jste

Kromě toho, že jste ten, kdo má iPhone 5, můžete všem kolem sebe dát vědět, co dalšího je pro vás „typické“. Máte například rádi květiny? Zvířata? Abstraktní motivy? Raději máte eleganci nebo extravagantnost? Jaké máte rádi filmy? To všechno můžete ukázat díky svému krytu na mobilní telefon iPhone 5. Kryt na mobil si můžete vybrat přesně podle svého gusta, nálady nebo momentálního rozmaru, vždyť to nestojí svět. Na trhu jsou k dostání opravdu všechny možné motivy, obrázky, vyobrazení, které ukážou, jaká je vaše povaha, co se vám líbí a co máte rádi.

Nebo dokonce můžete všem říct, co si o nich myslíte, protože některé kryty na iPhone 5 si lze doplnit vlastním textem, popřípadě si lze pořídit průhledný kryt, do kterého budete moci každý den doplňovat to, co se vám zrovna chce.

Nechoďte s davem, ale buďte sví, s krytem na iPhone 5 je to snadné.